Par mums

SIA ”PĀRTINĒJI UN PARTNERI”

SIA „Pārtinēji un Partneri” ir Latvijā lielākais un vispieredzējušākais uzņēmums, kas veic visa veida elektromotoru un elektroagregātu remontu, apkopi, diagnostiku un nodrošina ar visām rezerves daļām.

Uzņēmuma meistariem ir uzkrāta milzu pieredze un izveidojies stabils, kvalificēts kolektīvs – visiem mūsu speciālistiem ir zināšanas apliecinoši sertifikāti.

Uzņēmumam ir specializēta tehniskā bāze, lai varētu veikt iekārtu diagnostiku, apkopi un remontu, iekārtu demontēšanu un pārvešanu uz remonta darbnīcu. Uzņēmumā iespējams pasūtīt visas nepieciešamās rezerves daļas. Iekārtu apkopi un nelielu remontu speciālisti veic arī iekārtas uzstādīšanas vietā.

Mūsu uzņēmuma klientu lokā ir gan privātpersonas, gan lieli un mazi uzņēmumi, tajā skaitā autoservisi, dažādas rūpnīcas un noliktavas, ostu kompānijas, kuģu remonta darbnīcas u.c., ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.

Mūsu galvenie darbības principi ir veiksmīga sadarbība ar klientu – individuāla pieeja, optimāli darba izpildes termiņi, kvalitatīvs darbs. Steidzamus remonta darbus veicam 24 stundu laikā. Visiem remonta darbiem SIA „Pārtinēji un Partneri” dod garantiju.