Блог

Liftu iekārtas tiek aprīkotas ar īpaša veida asinhroniem elektromotoriem. Šādas elektriskās mašīnas tiek izmantotas sadzīves un rūpniecības kravu un pasažieru liftiem. Dzīvojamo, komerciālo un rūpniecisko objektu lifti var tikt aprīkoti ar atšķirīgu ražotāju dažādu konstrukciju motoriem. Mūsu uzņēmuma speciālisti sniedz jebkura veida motoru apkopes, remonta un atjaunošanas pakalpojumus.

Liftu iekārtu tehniskās specifikas dēļ parasti visas darbības nepieciešams veikt  stacionāri objektos. Atsevišķos gadījumos, kad vajadzīgs kapitālais remonts, elektrodzinēji tiek demontēti un transportēti uz servisa uzņēmuma remontdarbnīcām.

Liftu dzinēju atjaunošana

Plašu tehnoloģisko darbību spektru var veikt bez demontāžas, tieši remontējamās lifta iekārtas atrašanās vietā. Pie šādiem darbiem pieder jaunu rezerves daļu  uzstādīšana un rotora gultņu atjaunošana.

Elektriskās daļas remonta un atjaunošanas darbus (piemēram, spoļu tinumu) nevar veikt bez īpašiem instrumentiem un neradot īpašus apstākļus, kuri nepieciešami izolācijas stabilitātes līmeņa pārbaudei pie dažādu temperatūru iedarbības.

Liftu dzinēja kapitālais remonts

Liftu iekārtas bieži vien tiek atstātas bez pienācīgas apkopes un pakļautas dažādiem spriegumiem, lai gan ražotājs ir paredzējis regulāras elektrisko mehānismu profilaktiskās pārbaudes. Šādā gadījumā ir ieteicams veikt kapitālremontu, kurā var ietilpt šādas tehnoloģiskas darbības:

  • rotora balansēšana;
  • gultņu nomaiņa;
  • dzinēja bojājumu konstatēšana;
  • tinuma žāvēšana;
  • pilnīga statora tinuma nomaiņa;
  • tinuma impregnēšana ar laku.

Mūsu kompānija profesionāli veiks jebkāda veida dažādiem mērķiem paredzētu liftu iekārtu asinhrono dzinēju apkopi, remontu un atjaunošanu Maskavas un Maskavas apgabala teritorijā. Mēs garantējam individuālu pieeju un ātru atbildi uz Klienta pieprasījumu, kvalitatīvi veiksim visus darbus īsā laikā!