Auto ģeneratoru, starteru remonts

SIA „Pārtinēji un Partneri” piedāvā visu veidu transporta tehnikas ģeneratoru un starteru remontu un diagnostiku. Pieredzējušie un kvalificētie strādnieki pārzina visa veida problēmas, kas rodas dažādiem ģeneratoriem un starteriem, tāpēc varēs palīdzēt Jums tās atrisināt.

Mūsu rīcībā ir ne tikai kvalificēti cilvēkresursi, bet arī specializētas iekārtas, kuras spēj noteikt arī iekārtu slēptos defektus, tādējādi radot iespēju kvalitatīvu auto ģeneratoru un starteru remontu veikt īsā laikā. Pēc starteru un ģeneratoru remonta vienmēr notiek rūpīga agregāta pārbaude.

Ģeneratoriem un starteriem bieži vien visizdevīgāk ir veikt tieši remontu, nevis nomainīt pret jaunu, jo oriģinālais starteris vai ģenerators noteikti būs kvalitatīvāks par jaunu iegādātu, kas pašlaik pieejamas tirgū. Turklāt tas būs arī ievērojami lētāk, Jūs tikai iegūsiet, jo mēs dodam garantiju ikvienam startera un ģeneratora remonta darbam.

SIA „Pārtinēji un Partneri” piedāvā arī ilgtermiņa sadarbību jebkuru modeļu vieglo un smago automašīnu, autokrānu, motociklu, jahtu, kuteru, dažāda veida celtniecības, ceļu būves un uzturēšanas iekārtu starteru un ģeneratoru remontam. Garantējam sava darba kvalitāti, klientiem izdevīgu cenu politiku un termiņu ievērošanu.

Mūsu uzņēmums veic diagnostiku, apkopi, remontu un piedāvā rezerves daļas arī šādām elektroiekārtām:

 

  • Elektromotoriem
  • Līdzstrāvas elektromotoriem
  • Strāvas ģeneratoriem
  • Transformatoriem
  • Sūkņiem, kompresoriem
  • u.c. elektroagregātiem