Elektromotoru remonts

SIA „Pārtinēji un Partneri” piedāvā visu veidu elektromotoru remontu. Uzņēmuma zinošie un pieredzējušie darbinieki veic dažādas jaudas elektromotoru kārtējo un kapitālo remontu, diagnostiku un apkopi.

Kapitālais remonts elektromotoriem ir jāveic vismaz reizi 3–5 gados, ja motors strādā bez redzamām kļūmēm un regulāri tiek veikti kārtējie motora remonti. Kapitālā remonta laikā mūsu darbinieki pilnībā pārbaudīs un atjaunos motora galvenos mehānismus. Lai to izdarītu, tiks izņemts, pārbaudīts rotors, pārbaudīts un pārtīts stators un vajadzības gadījumā nomainīti gultņi un atjaunotas gultņu sēdvietas.

Kārtējais elektromotoru remonts jāveic 2–3 reizes gadā, lai pārbaudītu, noregulētu un notīrītu detaļas, nomainītu bojātās detaļas, pārbaudītu gultņus. Kārtējā remonta laikā iespējams konstatēt arī dažādas nepilnības iekārtas darbībā un novērst tās.

SIA „Pārtinēji un Partneri” speciālisti veiks elektromotoru kārtējos un kapitālos remontus Jums izdevīgā laikā, kā arī nodrošinās ar steidzamu elektromotoru remontu 24 stundu laikā. Mums ir visa specializētā tehnika un aprīkojums, lai objektā demontētu elektromotoru un nogādātu uz remonta bāzi. Pēc remonta elektromotoru nogādājam savā vietā.

Pēc pasūtījuma piedāvājam jebkura veida elektromotoriem rezerves daļas: gultņus, blīvslēgus, skriemeļus, zobratus, savienojumu muftes, oglītes, pievadķēdes, pievadsiksnas, kondensatorus u.c. elektromotoru daļas.

Mūsu uzņēmums veic diagnostiku, apkopi, remontu un piedāvā rezerves daļas arī šādām elektroiekārtām:

 

  • Līdzstrāvas elektromotoriem
  • Transformatoriem
  • Sūkņiem, kompresoriem
  • Auto ģeneratoriem, starteriem
  • Strāvas ģeneratoriem
  • u.c. elektroagregātiem