Līdzstrāvas elektromotoru remonts

SIA „Pārtinēji un Partneri” piedāvā jebkādas jaudas un sprieguma dažādu tipu līdzstrāvas elektromotoru ārkārtas un kapitālo remontu, diagnostiku un apkopi. Uzņēmums strādā, izmantojot modernu tehniku un instrumentus, mūsdienīgus elektroizolācijas materiālus, impregnēšanas lakas un emaljas ar dažādu termisko stabilitāti.

Visbiežāk līdzstrāvas elektromotori ir jāremontē, ja tiem pārāk reti tiek veikta tehniskā apkope un kārtējais remonts vai nav ievēroti paredzētie darba apstākļi un režīms. Ikvienam līdzstrāvas elektromotoru izmantotājam vajadzētu atcerēties, ka tā ir sarežģīta iekārta, kurai nepieciešama profesionāla pieeja ne tikai ikdienas darbā, bet arī remonta laikā.

Ir divu veidu problēmas, kas var rasties līdzstrāvas elektromotoriem, – mehāniskas un elektriskas. SIA „Pārtinēji un Partneri” speciālisti var novērst gan vienas, gan otras. Uzņēmuma rīcībā ir arī speciāli aprīkotas automašīnas, lai veiktu līdzstrāvas elektromotoru diagnostiku, tehnisko apkopi un nelielu remontu iekārtas atrašanās vietā.

Izprotot apstākļu nopietnību, steidzamos gadījumos nodrošinām līdzstrāvas elektromotoru remontu 24 stundu laikā. Visiem veiktajiem remontiem dodam garantiju. Pēc pasūtījuma nodrošinām ar visām līdzstrāvas elektromotoru rezerves daļām.

Mūsu uzņēmums veic diagnostiku, apkopi, remontu un piedāvā rezerves daļas arī šādām elektroiekārtām:

  • Elektromotoriem
  • Strāvas ģeneratoriem
  • Transformatoriem
  • Sūkņiem, kompresoriem
  • Auto ģeneratoriem, starteriem
  • u.c. elektroagregātiem